LG vjen me G Flex 2, me ekran të lakuar (FOTO-LAJM)

Pas prezantimit të LG G Flex vitin e kaluar, LG pritet të prezantojë tashmë një model të ri i cili do të jetë më e vogël se modeli paraardhës dhe do të shfaqë një ekran "më të mirë se sa FullHD".

Modeli i parë kishte një ekran 6.0-inch, 720p. Telefoni do të dalë në treg ne Kore më vonë këtë vit, e ndjekur nga tregje të tjera si SHBA dhe Indi. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2014, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!