LG sjell G Pad 8.3 për xhepin tuaj
LG pritet të nxjerrë në treg tebletën e re me madhesi xhepi G Pad 8.3. Pajisja do të jetë e para tabletë 8-inchme një ekran të plotë HD në treg. Tableta peshon 338 gram dhe ka Android 4.2.2 (Jelly Bean). Ajo vjen me 16 GB të memories, 2 GB RAM, një kamera te pasme 5.0 MP dhe kamera frontale 1.3 MP. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2013, ora 12:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori