LG prezanton serite ekonomike
LG prezantoi një duo smartphonesh te serise L. Vetëm me 3G , LG L Fino dhe L Bello do të ekspozohen nga prodhuesi Korean gjatë IFA se ardhshme në Berlin. Të dy pajisjet do të kene Android 4.4.2 Kitkat, veshur me ndërfaqe të pronarit LG-UX.
LGLBelloështë telefoni me i mire nga te dy.

Në dispozicion në ngjyrat: të bardhë, t e zezë dheari, ajo ka një CPU 1.3GHz quad-core, ekran 5"FWVGA (854 x480pixels) IPS,21 Mbps HSPA+ dhe kamera kryesore 8MP. Ka një giga RAM dhe 8GB memorje te brendeshme, memorie eshte e zgjerueshme nepermjet microSD cardslotnë bord.

LG L Fino në anën tjetër, ka një ekran 4.5"WVGA dhe 1.2 GHz quad-core CPU. Njëkamera kryesore 8MP , 1GB RAM, 4GBmemorie te zgjerueshme, HSPA+, dhebaterinë 1,900mAh. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 10:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori