LG prezanton G3 Stylus
LG G3 Stylus tashmë është bërë zyrtar, para debutimit zyrtar në panairin e IFA-së, i cili mbahet muajin e ardhshëm në Berlin. Disa nga veçoritë e kësaj pajisjeje janë: ekrani 5.5 inç Quad HD me rezolucion 960 x 540 pikselë, procesor me katër bërthama me shpejtësi 1.3GHz, kamera të pasme 13 megapikselë, kamera ballore 1.3 megapikselë dhe bateri me kapacitet 3,000mAh, shkruan krokodili.com.

Ka edhe 8GB memorie të brendshme dhe ofron mbështetje për kartën microSD për më shumë hapësirë. Sistemi me të cilin do të operojë është Android 4.4.2 KitKat me ndërfaqen UX të kompanisë. LG G3 Stylus vjen edhe me stilolapsin digjital RubberdiumTM dhe me disa aplikacione të reja. Përmasat e LG G3 Stylus janë 149.3 x 75.9 x 10.2mm, dhe peshon 163 gramë. Kjo pajisje do të vijë në ngjyrë të bardhë, të zezë, dhe ngjyrë ari. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 11:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori