LG prezanton ekranin e modelit G4 (FOTO LAJM)

LG prezanton ekranin më të ri me të cilin do të jetë i pajisur telefoni më të ri LG G4.

Sipas kompanisë pajisja e re do të ketë një ekran 5.5-inç QHD LCD me rezolucion 1440x2560 dhe 538 pixels për inç. Gjitrhashtu modeli G4 do të ketë një ekran më të pasur me ngjyra se sa telefonat tjerë, fal çipit blu LED që është i përzier me fosfor të ngjyrës së kuqe dhe të gjelbër.

Pritet që modeli i ri i telefonit LG G4 të prezantohet në fund të këtij muaji. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2015, ora 14:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori