LG me risinë më të re, tre monitore 34 inç (FOTO LAJM)

LG vjen në treg me televizorin me tri monitorë të rinj 34 inç, nga të cilët dy monitorë do të jenë të lakuar, ndërsa njëri do të jetë i sheshtë. LG do të jetë rivali kryesor i Samsung-un në panairin CES 2015">2015.

Televizori i parë mban modelin me numër 34UM67, ai ka në qendër lojërat si dhe ofron teknologjinë AMD FreeSync. Ngjitur me të janë dy monitorë të lakuar me rezolucion 3,440 x 1,440 pikselë dhe kënd të pamjes 178 gradë. LG 34UC97 është krijuar posaçërisht për fotografët profesionistë dhe dizajnerët grafikë, ndërsa 34UC87M lejon shfaqjen e disa aplikacioneve njëherësh.

Gjithashtu LG në panairin CES 2015">2015 do të shfaqë dhe një monitor Digital Cinema 4K me rezolucion 4,096 x 2,160 pikselë, i cili mund të shfaqë 99.5% të Hapësirës së Ngjyrës së Adobe. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2015, ora 10:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori