Lenovo Vibe Shot me ekran 5 inç (FOTO LAJM)

Telefoni i ri Lenovo Vibe Shot është i pajisur me ekran 5-inç me rezolucion prej 720x1280 pikselë. Lenovo Z90 Vibe Shot në pamje të parë duket identik me modelin me rezolucion 1080p">1080p, por siç duket dhe nga informacionet është rezolucioni i ekranit që bën dhe dallimin për këto modele Vibe Shot.

Vibe Shot do të operojë përmes sistemit operativ Android Lollipop, dhe pritet të kushtojë më lirë se 350 dollarë, çmim të cilin do ta ketë modeli me rezolucion 1080p">1080p. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2015, ora 17:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori