Lenovo sjell risinë e re Lenovo A6000 (FOTO LAJM)

Telefonin inteligjent Lenovo A6000 është telefoni më i fundit Lenovo. Lenovo A6000 fuqizohet nga procesori 64-bit Qualcomm Snapdragon 410, me katër bërthama Cortex-A53 me shpejtësi 1.2 GHz.

Ai ka ekran 5 inç me rezolucion 720 pikselë IPS. Pajisja vjen me 1GB RAM, 8GB hapësirë të brendshme dhe dy kamera, e pasmja është 8 megapikselë dhe kamera ballore është 2 megapikselë.

Ky është një telefon që do të jetë i pajisur me lidhjen 4G LTE dhe do të ketë dy vende për karta SIM, kundrejt çmimit prej 169 dollarësh. /albeu.com/

Shtuar më 11/01/2015, ora 08:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori