Lenovo prezanton smartfonin me ekran të thyeshëm (VIDEO)
Në panairin Tech World, Lonovo ka prezantuar shumë pajisje fantastike. Në këtë panair është prezantuar smartfoni me ekran që mund të thyhet e të vendoset sikurse një byzylyk rreth dorës, e që është i parë i këtij lloji në botë.

Deri më tani për smartfonë e tabletë të tillë ka pasur vetëm thashetheme nga kompania Samsung dhe qe shumë kohë kanë mbetur të tilla, dhe asnjëherë nga asnjë kompani teknologjike nuk ka arritur ta shfaqë në këtë mënyrë. Ndërkohë akoma nuk dihet asnjë detaj në lidhje me ccmimin e këtij modeli. /albeu.com/Shtuar më 13/06/2016, ora 16:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori