Lenovo prezanton smartfonin e fundit Vibe X (FOTO-LAJM)

Lenovo sjell smartfonin e fundit të quajtur Vibe X, i cili ka ekran 5-inç (1,080p). Vibe X ka procesor quad-core 1.5GHz, kamer të pasme 13-megapixel si dhe kamer të përparme prej 5-megapixel, 2 GB RAM si dhe 16 GB hapësirë kujtese.

Përbërja prej polikarbonati e bën smartfonin vetëm 6.9 mm të hollë dhe peshon rreth 113 gram, Vibe X shndërrohet në një smartfon të fuqishëm e të lehtë në botën e Android-it. Për momentin Vibe X nuk do të shitet në Evropë edhe në SHBA. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2013, ora 13:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori