Lenovo A7600-M vetëm për 160 dollarë (FOTO LAJM)

Lenova duket se është gati për të hedhë në treg telefonin më të ri të saj Lenovo A7600-M. Modeli i ri i telefonit të Lenovo’s, A7600-M vjen me procesorin octa-core MediaTek MT6752, 2GB RAM, dhe 8GB memorie të brendshme.

Ky është një telefon i cili është i pajisur me ekran 5.5 inç me rezolucionin prej 720p, gjithashtu Lenovo sjell kamerat e kombinuara me 13MP/5MP, përkrahje për dy karta sim, lidhjen për rrjetin 4G LTE, baterinë me 3,000mAh dhe Android 5.0.

Ndërkohë pritet që telefoni i ri Lenovo A7600-M pritet të kushtojë pak, me një çmim prej rreth 160 dollarë. /albeu.com/
Shtuar më 06/04/2015, ora 08:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori