Lajm për ju që mendoni se S8 është smartphoni më i mirë, mirëpriteni Note 8
Galaxy Note8 do të dalë në fund të shtatorit me çmim prej € 999, 6GB RAM dhe kamera dyfishtë.

Një nga pajisjet më të mirëpritura të këtij viti mund të jetë nisja më vonë se sa pritej. Jo, iPhone 8 këtë herë, por Samsung Galaxy Note8. Një raport i ri nga Evan Blass pohon se celulari do të zbulohet vetëm në gjysmën e dytë të shtatorit, duke kundërshtuar thashethemet e mëparshme që folën për një lançimin në fund të gusht.

Note8 do të jetë telefoni më i shtrenjtë i Samsung, por shitja me pakicë për 999 euro të hapur në Eurozonë. Meqenëse çmimet fillestare të Galaxy S8 dhe S8 + kanë filluar në € 799 dhe € 899, kjo ka një kuptim. Nëse po pyesni se si kjo do të përkthehet në dollarë amerikanë, do të shitet për $ 925 (për shkak se S8 është $ 725 dhe S8 + është $ 825). / albeu.com /
Shtuar më 24/06/2017, ora 22:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori