Lajm i keq! WhatsApp nuk do të punojë më në këta celularë
WhatsApp ka një lajm shumë të keq. Tashmë e tutje ky program nuk do të përdoret dot në celularët si BlackBerry, Microsoft Windoës dhe Nokia.

Lajmin e bëri të ditur vetë kompania nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare të saj.

Sipas njoftimit, përdoruesit e BlackBerry OS dhe BlackBerry 10, Windoës Phone 8.0 dhe pajisjet më të vjetra, si dhe Nokia S40 nuk do të jenë në gjendje të përdorim WhatsApp-in siç duhet pas 31 dhjetorit 2017. /albeu.com/


Shtuar më 27/12/2017, ora 09:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori