Ky ėshtė Samsung Galaxy S4?! (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Bėhet e ditur sipas njė uebfaqje se ėshtė shpalosur versioni i fundit i telefonit tė famshėm inteligjent tė Galaxy S.

Njė imazh marrė nga Sammobile tregon pajisjen e re me njė ekran 5 inē dhe njė projektim tė ri pa butona nė kapak, shkruan krokodili.com.

Aparati besohet tė ketė njė procesor quad core dhe njė kamerė 13 megapikselė.

Fotoja tregon njė dizajn tė ri pėr telefonin e shumėpritur tė Samsung, ku tė gjithė butonat janė hequr nga pjesa pėrpara e pajisjes.

Prej kohėsh kanė qarkulluar zėra se telefoni do tė pėrmbajė edhe njė lloj tė ri ekrani ‘tė pėrkulshėm,’ i cili do ta bėnte telefonin thuajse tė pathyeshėm.

Kjo vjen menjėherė pas lajmit se iPhone 6 i Apple po pėrdorej tashmė nga zyrat qendrore tė firmės nė Cupertino tė Kalifornisė.

Apple dhe Samsung kanė hyrė nė njė betejė pėr supremaci nė tregun e celularėve inteligjentė dhe lėshimi i S4-ės para njė iPhone tė ri mund t’i japė firmės koreane njė avantazh vendimtar. /albeu.com/

Shtuar më 05/01/2013, ora 11:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.