Ky do të jetë celulari i vitit 2018
Data e lëshimit të OnePlus 6 bëhet gjithnjë e më e afërt dhe, pasi shumë karakteristika janë zbuluar në internet, duket se pajisja e re mund të jetë një nga telefonat më të mirë të vitit, veçanërisht nëse OnePlus arrin të mbajë çmimet e ulëta.

Fansat e OnePlus kanë marrë një pamje të shkurtër rreth telefonit të ri shumë të shpejt dhe mund të jetë pajisja Android që duhet të mundet në 2018.

OnePlus i ri 6 do të mund të jetë krijuesi i ardhshëm i famshëm për të ardhur nga firma kineze dhe, nëse të gjitha thashethemet e fundit janë të vërteta, kjo mund të shkaktojë për rivalët e pajisjes një kokëdhimbje serioze. /albeu.com/


Shtuar më 22/04/2018, ora 16:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori