Kush do e dëshironte një kompjuter të tillë? (FOTO LAJM)

Kompjuterët me sistemin e ri të Microsoftit, Windoës 10, janë gati ndër to dhe një kompjuter të cilin ju mund ta fusni në xhep.

"Kangaroo" sjell versionin më të ri të sistemit të Microsoftit, me shumë karakteristika dalluese nga kompjuterët tjerë. Ky është një kompjuter me fuqinë e një laptopi, procesor Atom x5, 2GB RAM dhe 32GB hapësirë të brendshme. Ai ka porte HDMI dhe për USB.

Pajisja ofron po ashtu "superbateri" që qëndron zgjuar për katër orë me vetëm një mbushje. I prodhuar nga kompania "InFocus", "Kangaroo" kushton 99 dollarë. /albeu.com/

Shtuar më 27/10/2015, ora 15:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori