Këto janë 69 emoji't e rinj që vijnë këtë verë (FOTO)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
“Unicode Consortium” ka prezantuar 69 emoji të reja për përditësimin e ri që do të lëshohet në qershor, në kohë për t'u integruar me iOS 11.

Megjithëse modelet që shikoni në foton më sipër nuk janë ato përfundimtaret, mund të themi me siguri se ndër emojit e reja do të kemi një dinosaur, një sirenë, disa alpinistë, veshje të reja, perime dhe ushqime të ndryshme, njerëz që bëjnë yoga, elf, etj. /albeu.com/
Shtuar më 29/03/2017, ora 21:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së