Krijohet webfaqja për të larguar varësinë nga Facebook
Qëndroni çdo ditë në Facebook dhe keni filluar të krijoni varësi ndaj tij? Tani e tutje do të shpëtoni njëherë e morë pasi një webfaqe ua jep mundësinë të hiqni varësinë nga Facebook.

Një dizajner ka krijuar një aplikacion Web, i cili duket ekzaktësisht si aplikacioni i Facebook dhe është i disponueshëm për këto.

Mund ta vendosni në homescreen ( iOS ose Android) dhe kur ta hapni ai do tju kujtoje që të mos e harxhoni kohën tuaj duke parë se cfarë po bëjnë të tjerët.

Në disa hapa të thjeshtë ju mund të rifitoni pavarësinë nga mediat sociale./albeu.com/

Shtuar më 25/01/2017, ora 15:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori