Kjo orë smart kushton 197 mijë dollarë
Pëlqej
Në Sallonin e orëve të nivelit të lartë në Gjeneve, Tag Heuer ka sjellë një orë smart tërësisht me diamante.

Ora është pjesë e linjës Connected Modular 45, që bën diferencë vetëm për shtrenjtësinë.

Kasa e orës prej 45 mm është në ar të bardhë 18 karat, dhe disku i orës, dhe ripi kanë 589 diamantë për një total prej 23.35 karat.

Çmim është 197 mijë dollarë, duke e bërë orën smart Android më të shtrenjtën në treg. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2018, ora 12:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori