KHG sulmon faqet e tenisteve serbe
Albeu.com
Faqet e internetit të dy tenisteve më të mira serbe, Jelena Jankoviq dhe Ana Ivanoviq, janë sulmuar nga Kosova Hackers Group!
Në faqet e këtyre dy tenisteve është paraqitur paralajmërimi se ato janë marrë përsipër nga hakerët nga Kosova.

Në faqen e Ana Ivanoviq administratorët kanë reaguar shpejt dhe kanë vendosur lajmërimin se ueb-faqja e saj së shpejti do të lëshohet sërish.

Muajve të fundit Kosova Hackers Group! ka sulmuar një varg faqesh të internetit në Serbi.
Shtuar më 29/10/2008, ora 02:43
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori