Japonezët prezantojnë trenin lukzoz me shtatë yje (FOTO-LAJM)

Dhjetë vagonë të mobiluar me mobilje druri dhe lëkure, me një restorant madhështor dhe tre suita si në përralla, një projekt i cili kushton rreth 50 milion dollarë.

Bëhet fjalë pë trenin luksoz ‘Japan Railway East’ i cili do të vendoset në shërbim të udhëtarëve në vitin 2017. Çmimi i biletës për një udhëtim tre ditor do të kushtojë rreth 2.000 Euro. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 14:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori