Ja si është "katandisur" nga iPhone4
Jenny Taylor, eshte perdoruese e iPhone, ndersa me daljen e tij ne treg, ka rendur ta bleje ate nder te paret.
Griffin FlexGrip-Silikoni ne pjesen mbeshtetese ne fytyre ne perberje te iphone 4, i ka shkaktuar zonjes nje reaksion te tmerrshem alergjik.

30-vjeçarja menaxhere marketingu, ne profesion, e ka pare veten keq, ndersa ka renduar drejt spitalit, me te vene re reagimin ne fytyren e saj.
Pucra ne trajte plage dhe skuqje totale, ky ishte veprimi alergjik i menjehershm i shkaktuar ne fytyren e gruas me te mbeshtetur ne faqe, gjate nje telefonate, aparatin celular.

Ne spital, mjeket moren ne shqyrtim rastin e e pazakonte te nje alergjie te shkaktuar nga perdorimi i celularit prane zones se veshit, ndersa mjekuan pacienten me anti-alergjike.

E gjitha, nuk mbaroi me kaq

Jenny edhe te nesermen e reaksionit alergjik ka qene ne gjendje te rende, aq sa nuk ka mundur te hape dot syte dhe gojen.

Sipas mjekeve, fytyra e saj eshte prekur nga 13 lloje alergjish njeheresh, ndersa i eshte dashur te bej plot 140 teste.
Sipas “Daily mail”, gjithcka eshte shkaktuar nga vendosja e iphone prane veshit, ne kontakt me lekuren.
Shtuar më 03/04/2012, ora 20:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori