Ja si do të jetë iPhone 7 (FOTO LAJM)

Apple për modelin e tij më të ri iPhonë 7 po përgatitet që të përdorë një metal ndryshe nga modelet më parë, më parë ky është përdorur në Apple Watch.

Në mesin e raporteve tjera është thënë edhe se iPhone 7 do të vijë me ekranin prej 4,7-inç dhe 5.5-inç. Apple nuk do të nxjerrë një model të iPhone 7 me ekranin prej 4-inç këtë vit, edhe pse kjo bie në kundërshtim me raportet e mëparshme. iPhone 7 pritet të sjell edhe processor më të fuqishëm dhe 2GB RAM. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2015, ora 09:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori