Ja cilët janë 8 iPhone-t me të cilët mburret Apple (FOTO-VIDEO)
Pëlqej
Kanë mbetur vetëm disa orë nga eventi i Apple në San Francisco ku nesër do të prezantohet telefoni inteligjent iPhone 6.

Disa foto të bëra së fundmi tregojnë të dy versionet e iPhone 6, atë me përmasa 4.7 inç dhe 5.5 inç.

Në fotot që janë bërë nga faqja kineze cnBeta, tregohet qartë iPhone 6 ku pjesa e përparme duket ngjashëm me iPhone 5S, por me disa detaje të ndryshme.

Nga iPhone i vitit 2007 deri në modelet e fundit 5C e 5S, ja cilët janë tetë iPhone-t me të cilët mburret Apple. /albeu.coin/
Ja cilët janë 8 iPhone-t me të cilët mburret Apple

Shtuar më 08/09/2014, ora 14:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori