Ja cila do të jetë e ardhmja e Skuter (FOTO-LAJM)

Emri i tij është Ryno dhe është një skuter elektrik vetëm me një rrotë. Motori i cili po prodhohet në Shtetet e Bashkuara nga Ryno Motors mund të arrijë deri në 16 km / h, ndersa peshon 72 kilograme.

Në Amerikë motori është projektuar për lëvizjet brenda qyteteve. Çmimi i tij është 5,295.00 dollarë.
Shtuar më 19/09/2014, ora 17:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori