Ja ç'bëhet për të blerë iPhone (FOTO-LAJM)

Kanë ditë që e presin dhe më në fund ata kanë në duar iPhone 6. Shumë të apasionuar pas smartfonëve dhe teknologjisë kanë arritur të marrin iPhonët e parë të cilët kanë dalë tashmë në treg.

Madje ka edhe nga ata të cilët kanë udhëtuar me qindra kilometra për të zënë radhë në dyqanet e Apple. Nderkohë që ne Sidnei janë regjistruar radhë të gjata në dyqane. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2014, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori