iPhone 8, telefoni i parë me vlerë mbi 1000 euro?
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Apple është duke punuar që të rivalizojë fuqishëm Samsung-un pas lançimit të Galaxy S8.

Kompania amerikanë thuhet se do të sjellë diçka drithëruese në botën e teknologjisë së telefonëve.

Për këtë ata po mendojnë që iPhone të jetë i pari edhe me çmim rekord.
iPhone 8 thuhet se do të dalë në treg me çmim 1050 dollarë duke qenë më i shtrenjti nga sistemi Android.

Memoria e tij pritet të jetë 256 GB ndërsa pritet të jetë i sofistikuar në çdo aspekt. /Albeu.com/
Shtuar më 06/04/2017, ora 23:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së