iPhone 6, tashmë edhe prej floriri (FOTO-LAJM)

Apple prezantoi mbrëmë iPhone 6 por për ata të cilët duan një iPhone 6 të veçantë, për 2400 £ ata mund të porosisin një tani - me 24 karat flori të verdhe dhe roze nga Alexander Amosu.

iPhone 6 do të dale ne treg në 2 ditë dhe në qoftë se ju e porositni ate nga e premtja ju do të merrni një kase lekure Amosu me vlere 150 paune falas.

"Ne përdorim të njëjtat teknika per të prodhuar orat Rolex prej ari" thuhet ne faqen Amosu. Çuditërisht kjo nuk ka diamante ose kristale Swarovski, qe eshte një detaj shume i preferuar për Amosu, njesoj sic ndodhi per iPhone 4 Diamond Spider apo iPhone 4 për ditën e Shën Valentinit. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2014, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori