IPhone 6 nuk ka mbërritur ende por blerësit zënë radhën (FOTO-LAJM)

IPhone 6 do të prezantohet më 9 shtator, por jashtë dyqaneve të Apple në Nju Jork, tashmë njerëzit kanë nisur të zënë radhën. Nuk bëhet fjalë për ta apsionuarit pas këtyre smartfonëve por për disa të rinj të cilët janë paguar për të mbajtur radhën dhe për të blerë, atë çka duan porositësit. /albeu.com/

Shtuar më 04/09/2014, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori