iPhone 6 nga nesër edhe në Itali (FOTO-LAJM)

Me çanta në krahë dhe në radhë, italianët presin me padurim për të blerë iPhone6 që pritet të dalë në Itali nesër. Të apasionuarit e Apple janë gati të kalojnë natën jashtë në pritje të orës 8 të mëngjesit të nesërm, kur dyqane Apple Store do të shesin Iphone 6 dhe Iphone 6 plus. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 17:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori