iPhone 6, gati të pushtojë dyqanet (FOTO-LAJM)

Dalin imazhe të reja të iPhone 6 i cili pritet të dalë në shitje në muajin e ardhshëm. Pajisja e re nga Apple do të ketë një çip të ri WiFi super të shpejtë dhe një sensor të përmirësuar kontakti me gjurmët e gishtërinjve.

Smartfoni pritet të ketë një aparat shumë të përmirësuar, me një sensor 13 megapixel, dhënë nga Sony ndersa ai do të prezantohet në një konferencë shtypi nga kompania Apple rreth datës 9 shtator. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 11:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori