iPhone 5S, nė shitje nė muajin shtator
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Apple pritet tė prezantojė nė konferencėn e zhvilluesve tė Apple, WWDC 2013, e cila mbahet muajin e ardhshėm nė San Francisco modelin iPhone 5S.

Mėsohet se dizajni i iPhone 5S do tė jetė i ngjashėm me atė tė iPhone 5 por komponentėt e kėtij modeli do tė jenė mė tė avancuara, pėrfshirė procesorin dhe RAM memorien. iPhone 5S do tė ketė kornizė mė tė ngushtė tė ekranit, dhe ky model thuhet se ėshtė nė pėrgatitje e sipėr, dhe se i njėjti do tė fillojė shitjen gjatė muajit shtator tė kėtij viti. /albeu.com/
Shtuar më 29/05/2013, ora 12:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.