iPhone 5S, në shitje në muajin shtator
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Apple pritet të prezantojë në konferencën e zhvilluesve të Apple, WWDC 2013, e cila mbahet muajin e ardhshëm në San Francisco modelin iPhone 5S.

Mësohet se dizajni i iPhone 5S do të jetë i ngjashëm me atë të iPhone 5 por komponentët e këtij modeli do të jenë më të avancuara, përfshirë procesorin dhe RAM memorien. iPhone 5S do të ketë kornizë më të ngushtë të ekranit, dhe ky model thuhet se është në përgatitje e sipër, dhe se i njëjti do të fillojë shitjen gjatë muajit shtator të këtij viti. /albeu.com/
Shtuar më 29/05/2013, ora 12:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.

Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.