Instagram 150 milion përdorues aktiv mujore
Instagram
Instagram numëron 150 milion përdorues aktiv mujore me më shumë se 60% e tyre banojnë jashtë ShteteveBashkuara. Në shkurt, kompania arriti në 100 milionë perdorues aktive mujore.

"Nëse është dokumentim per protestat në Egjipt, ndarjen e udhëtimit te jetës te kryer pergjate Shteteve te Bashkuara ose shperndarjen e shkrepjeve te # petselfiez, ky komunitet vazhdon të na habise çdo ditë me sensin e tij te krijimtarisë, aventurave dhe perspektivave mbi botën," tha Instagram në një deklaratë për mediat. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2013, ora 13:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori