HTC sjell ofertën e re One V
Smartphone i ri në ofertën e HTC-së do të jetë One V. Celulari do të zëvendësojë modelin ekzistues Rhyme. Ky model i ri do të ketë ekran 3.7-inçësh, kamera me rezolucion deri në pesë megapiksel.

Celulari do të shitet me Android 4 Ice Cream Sandwich, së bashku me ndërfaqen Sense 4.0 të HTC-së. Edhe një model që po përflitet por për të cilin nuk ka informacione të reja do të jetë One XL.

Supozohet se ky celular do të zëvendësoj modelin Sensation XL dhe se do të ketë ekranin 4.7-inçësh, dhe se do të shitet me Ice Cream Sandwich. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2012, ora 19:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori