HTC One M9 modeli më i ri HTC
HTC One M9 është modeli më i ri që HTC pritet të sjellë në treg. Mendohet se telefoni HTC One M9 do të ketë ekranin me diagonalen prej 5” në full HD (1,080 x 1,920 piksel), procesorin e Qualcomm octa-core 64-bit Snapdragon 810, kamerën e pasme me 20.7MP, atë të përparmen me 13MP, 3GB RAM dhe Android 5.0.1 Lollipop.

Pritet që telefoniprezantohet në Kongresin Botëror Mobil që mbahet në Barcelonë gjatë muajit mars. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2015, ora 14:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori