HTC Desire, rivali i iPhone 5C
Desire i HTC-së mund të mos vijë me një procesor Qualcomm Snapdragon siç ishte paralajmëruar fillimisht por nga një çip octa-core, i prodhuar nga MediaTek.


Pritet që telefoni i ri i mençur i HTC do të vijë me disa lloje ngjyrash, përfshirë të kaltrën, të verdhën, të kuqen dhe të portokalltën. Sipas ePrice, përveç procesorit octa-core, Desire i ri mund të vijë me një ekran 5-inçësh, me rezolucion prej 720p">720p, me 1.5 GB RAM, me kamerë të pasme prej 8MP me blic LED dhe me sistem operativ Android 4.3 Jelly Bean. /albeu.com/
Shtuar më 27/01/2014, ora 12:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori