E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Health 9to5Mac aplikacioni menaxhues i Apple Watch (FOTO LAJM)

Përdoruesit e iPhone kanë mundësi që përmes aplikacionin Health, 9to5Mac të menaxhojnë dhe kontrollojnë orën e tyre inteligjente.

Duke qenë se Apple Watch nuk ofron një tastierë virtuale ju do u duhet të zgjidhni komandat me zë për t’ju përgjigjur mesazheve ose mund të shkruani nga aplikacioni shoqërues në iPhone, pra ju mund të zgjidhni kontakte të caktuara për të chatuar në orën tuaj.

Apple Watch do të vijë me një memorie të saj për muzikë, foto dhe aplikacione, ai mund të kyçet me anë të një kodi prej katër shifrash që përdoret dhe në iPhone dhe iPad. Pritet që ky aplikacion të prezantohet gjatë këtij viti. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2015, ora 16:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori