Ja vendet me përhapje më të madhe të internetit
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Harta që shikoni më lartë paraqet një panoramë të përhapjes së internetit në botë. Diagrama e TeleGeography me emrin Internet Exchange Map shfaq mbi 274 centrale interneti dhe 512 ndërtesa.

Në këtë hartë shikohen edhe vendet të cilat kanë shkallën më të lartë të përhapjes së internetit. /albeu.com/
Shtuar më 18/12/2012, ora 14:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.