Hapet peticion për pranimin e kodit të Kosovës në Twitter dhe Yahoo
Është hapur një peticion për pranimin e koditKosovës në platformat sociale Twitter dhe Yahoo.

Kodet telefonike ITU të Kosovës mungojnë në këto platforma që përdorën masivisht në vendin tonë.

.
Shtuar më 07/01/2021, ora 10:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori