Hakoi e-mailet e yjeve të Hollywood-it, 10 vjet burg për Chaney
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Hakimi i llogarive të e-maileve të aktoreve të Hollywood-it Scarlett Johansson, Mila Kunis, Christina Aguilera dhe disa dhjetra personave të tjerë i ka kushtuar 10 vite burg amerikanit Christofer Chaney.

30 vjeçari u deklarua fajtor për nëntë pika të akuzës përfshirë vjedhjen e identitetit, përgjim, qasje të paautorizuar.Incidenti më i rëndë ndodhi kur Chaney hyri në llogarinë e e-mailit të aktores Scarlett Johansson dhe vodhi fotografitë nudo të saj, të cilat aktorja i’a kishte dërguar burrit të atëhershëm Rayan Reynolds, e pastaj i publikoi ato në internet. Ai u arrestua tetorin e vitit të kaluar gjatë operacionit “Hackerazzi” të cilin e udhëhoqi FBI. /albeu.com/
Shtuar më 19/12/2012, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit