Google Voice në iPhone
Iphone4
Apple para disa javësh ka rifreskuar App Store ku gjëndej edhe aplikacioni Googe Voice por aplikacioni ishte jozyrtar dhe Apple e largoi atë. Në të njëjtën kohë Apple kishte larguar edhe një aplikacion tjetër, edhe pse Google disa herë ishte përpjekur që të integrohet në App Store më aplikacionin Google Voice ndërsa Apple nuk e kishte miratuar kërkesën.

Por shefi ekzekutiv i shitjeve të iPhone, tha sot se Apple këtë javë ka vendosur të miratojë kërkesën e Google për aplikacionin Voice i cili ishte shumë i nevojshëm për iPhone. (albeu.com)
Shtuar më 19/09/2010, ora 14:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori