Google Maps "njeh" Kosovën
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Harta e Kosovës tashmë mund të gjendet edhe përmes
Google Maps, shërbimi online e hartave gjeografike më i përhapur në të gjithë botën.


Nëse kërkoni në Google Maps për Kosovën, atëherë do të hapet harta e shteti më të ri. /albeu.com/

Shtuar më 15/01/2013, ora 12:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori