Google Maps "njeh" Kosovën
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Harta e Kosovës tashmë mund të gjendet edhe përmes
Google Maps, shërbimi online e hartave gjeografike më i përhapur në të gjithë botën.


Nëse kërkoni në Google Maps për Kosovën, atëherë do të hapet harta e shteti më të ri. /albeu.com/

Shtuar më 15/01/2013, ora 12:42
Ferizaj Ferizajii
e Shtunë 19 Janar 2013, Ora 16:25
PO kjo dajm u kan bre njerz pa hajt shkruje Albania ose Maqedonia edhe kqyre kosoven e ki me viza viza viza.......
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit