Google gjen zgjidhjen për relaksim edhe kur ju shkëputet interneti
Pëlqej
E kush nuk acarohet kur jeni duke komunikuar me dikë dhe i humbet interneti në mes të bisedës?

Sigurisht, ky është një moment që nevrikos të gjithë njerëzit, por Google ka menduar për ju dhe ka gjetur një mënyrë që ju vjen në ndihmë të gjithëve.

Google ka vendosur fshehurazi një lojë të veçantë në faqen shfletuese të Chrome, raporton ”The Mirror”.

Bëhet fjalë për një dinozaur të vogël në shkretëtirë, i cili duhet të kalojë pengesat duke u hedhur. Kjo lojë shfaqet vetëm në momentin kur ju sapo keni humbur lidhjen me internetin.

Kështu, Google ka menduar që me anë të kësaj loje t’ua largojë sadopak acarimin që keni kur shkëputet interneti.
Shtuar më 29/03/2017, ora 13:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori