Gërhitja e partnerit tuaj merr fund, kjo shpikje ju lehtëson jetën
Gërhitës nga ana tjetër e shtratit është padyshim joideale për të mbajtur një marrëdhënie harmonike.

Për fat të mirë, një pajisje e re synon të ndihmojë ata që vuajnë nga apnea obstruktive e gjumit (OSA) shkruan albeu.com.

Somnibel është një gërhitës me madhësinë e një cipi që mund të ngjitet në ballin e një personi dhe thuhet se zvogëlon gërhitjen e OSA me një të tretën brenda disa ditësh.

Një ëndërr e ëmbël në të vërtetë për ata që i zgavrave të hundës së partnerit të tyre. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2019, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori