Gazeta e Tiranes, mbi 1 muaj me websajt te hakuar
Albeu.com
Ka mbi 1 muaj qe websajti i Gazetes se Tiranes eshte hakuar nga nje grup hakerash serb por akoma askush nga stafi nuk ka marre mundimin ta ktheje faqen ne gjendjen e meparshme.Ne faqe akoma qendron shkrimi i hackerave mes te cilave edhet fjalet "Kosovo is Serbia".

Nuk kishim ndermend te shkruanim kete lajm pasi kjo do te ndikonte negativisht ne imazhin e gazetes por pas mosreagimit mbi 1 mujor te pergjegjesve te gazetes per te rregullur faqen, vendosem ne kete menyre te lajmerojme dhe senzibilizojme pronaret e gazetes, qe ti hedhin nje sy faqes se gazetes se tyre.

Adresa e faqes: www.gazetaetiranes.com.al
Shtuar më 01/11/2008, ora 17:10
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori