Gati për shkarkim Firefox 8
Mozilla ka nxjerr zyrtarisht për shkarkim Firefox 8. Që prej ditës së sotme të gjithë përdoruesit e internetin mund të shkarkojnë shfletuesin e ri, i cili vjen me disa risi.

Firefox 8 vjen me një mori të rejash ku përfshihen më shumë siguri dhe qëndrueshmëri për update. Gjithashtu Firefox 8 heq automatikisht çdo addons që instalohet pa lejen e përdoruesit. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2011, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori