Fushata e re e Samsung-ut, iPhone 5 apo Galaxy S3?!
Për shumë njerëz, iPhone 5-sa është bërë biseda e fundjavës dhe që përfshin edhe Samsung-un.

Prodhuesi korean i telefonave do të fillojë nesër fushatën e reklamimit të shtypit në gazetat kombëtare dhe rajonale ku krahasohen karakteristikat e Galaxy S III me ato të iPhone 5 të Apple-it, njofton krokodili.com.

Pajisja e Samsung-ut ka një ekran të madh, RAM më të fuqishëm dhe veçori të tjera komunikimi. Ashtu si me çdo tabelë konkurruese projektuar nga njëri prej konkurrentëve, lista e Samsung-ut ka vendosur karakteristikat e veta në më të mirat.

Analiza nga uebfaqja AllThingsD tregon ku radhitet iPhone 5 dhe Galaxy S III.

Samsung-u po përpiqet në mënyrë agresive të tregojë veten si anti-Apple, duke treguar se ofron më shumë opsione.

Shtuar më 16/09/2012, ora 10:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori