Filmat e Dream Works mund t'i shihni në YouTube
YouTube ka nënshkruar një marrëveshje me Disney për të bërë të mundur shikimin e filmave nëpërmjet faqes së internetit. Disney është pjesë e Google dhe me këtë lëvizje po synohet që YouTube të bëhet destinacioni i parë për videot.

Marrëveshja nënkupton se filmat e Disney të prodhuara nga shtëpia e filmave DreamWorks do të mund të shihen online.

Ndër titujt e njohur janë Cars 2, Alice in Wonderland dhe Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides. /albeu.com/
Shtuar më 24/11/2011, ora 19:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori