Filmat 3D, të shtrenjtë dhe zhgënjyes
Njerëzit nuk janë të kënaqur me filmat 3D, shpesh ata mbeten të zhgënjyer pasi dalin gna kinemaja. Për më shumë ata nuk e cilësojnë aspak normale të shpenzon shumë para për të parë një film 3D.

Kjo ka dalë nga një kërkim ku janë marrë 1 000 persona në pyetje. Shumë kanë dhënë një reagim negativ. Gjithësesi ka edhe persona të cilët janë të kënaqyr me revolucionin që ka pësuar filmi.

Më e rëndësishmja është se shikuesit e filmave 3D shpehen se filmat e rinj 3D nuk përputhen me filmin e parë në këtë format që ishte “Avatar”. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2011, ora 13:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori