Fillon prodhimi i BMW X7 (FOTO LAJM)

Pëlqej
Janë publikuar pamjet e para nga linja e prodhimit të modelit më të fundit SUV nga BMW.

BMW ka filluar prodhimin e modeleve të para të BMW X7 Sports Activity në fabrikën BMW Group Spartanburg në SHBA.

Këto janë modele para fillimit të prodhimit të rregullt, vetura këto të cilat do të përdoren për çështje testimi dhe do ti paraprijnë prodhimit të veturave të para të cilat pritet të dalin në treg nga fundi i vitit 2018.

Edhe këto modele të cilat kanë filluar të prodhohen do të jenë të mbështjella me material kamuflues.


Shtuar më 20/12/2017, ora 11:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori